O autorze
Ostatnia notka biograficzna, pisana do Aktivista opierała się na postaci kota Andrzeja. Kot niestety uciekł, zostałem ja. Po latach spędzonych w Jazz Radio, po nocach w klubach ze słuchawkami na uszach (jakkolwiek niedorzecznie to brzmi) odnalazłem siebie jako samozwańczego badacza popkultury, kuchennego gitarzystę. Pisanie jest ok. Studiuję, pracuję.

TVP Info i Trybunał

Chciałem przeprosić Pana Adama Gaafara.

W komentarzu do Pańskiego artykułu Tekst linka napisałem że to nadużycie że TVP Info nie transmituje obrad Trybunału Konstytucyjnego bo kiedy włączyłem telewizor w Info mówiono właśnie o Trybunale. Trafiłem akurat na przerwę, ale TVP dużo czasu poświęciła tej sprawie, z relacją z manifestacji KODu włącznie.
Telewizor został włączony, przerwa się skończyła i oto co się stało. Najpierw pojawił się prezydent Andrzej Duda, przemawiał z Otwocka gdy skończył mogliśmy zobaczyć premier Beatę Szydło z Mińska Mazowieckiego,na koniec swoją konferencję miał minister Zbigniew Ziobro. Szybko, sprawnie przeskakiwała TVP z jednej konferencji na drugiej. Wystarczyło by dojechać do przerwy w posiedzeniu Trybunału.
I przypomniałem sobie co pisał Pan Adam, wcześniej było o koniach...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...